kadeřnické služby

Pracujeme se značkami

  • REDKEN
  • Authentic Beauty Concept 
  • FatBoy

 

Recepce je k dispozici PO až ČT  9.00 – 18.00 hodin.
Děkujeme za pochopení. 

manikúra

Zuzana Davidová

Jako manikérka pracuje už 24 let. Specializuje se na klasickou i kombinovanou manikúru, P-Shine, Gel laky i pánskou manikúru. 
Pracuje se značkami Opi a Mistero Milano.

KOSMETIKA

Monika Neužilová

Kosmetičkou je bezmála 30 let a její práce ji naprosto naplňuje. V pestré škále ošetření s německou kosmetikou Malu Wilz vždy volí podle aktuálních potřeb a stavu pleti klientek. Díky tomu je ošetření nejen relaxačním zážitkem, ale hlavne přínosem pro pleť, která může být krásná, zdravá, zářivá a ve výborné kondici bez ohledu na věk. Kromě toho se věnuje i líčení a ráda sleduje trendy v dekorativní kosmetice. Nabízí kosmetické ošetření dle individuálních potřeb klienta.

Monika Neužilová
Nabízí kosmetické ošetření i líčení.
Pracuje s kosmetikou Malu WILZ

Martina Koišová

Kosmetické péči se věnuje 15 let a tato práce ji nesmírně naplňuje a baví. S využitím kosmetických přípravků značky Institut Esthederm se zaměřuje na dysfunkce pokožky. Při ošetření se vždy řídí podle aktuálního stavu pleti. Individuální přístup ke každému klientovi je pro ni zcela zásadní. Je až neuvěřitelné, jakou kvalitu může mít služba, do které vložíte své srdce.

Martina Koišová 
Nabízí kosmetické ošetření dle individuálních potřeb klienta.
Pracuje se značkou Institut Esthederm.

tetování

Michaela Ziernwaldová

Vystudovala malbu v Plzni a následně Arts management na VŠE. Umění bylo jejím posláním. Následovalo první studio JTK v Holešovicích a rok na to NICHE. Tetování je pro ni umění, ne jen obrázkem na kůži. Studuje staré grafické techniky a v jejich podání poté vyobrazuje své motivy. Baví ji těžší životní témata, ale ráda si občas odpočinu u zvířat a květin. Tetuje primárně v milované Praze, spolupracovala už ale se studii v Dánsku, Holandsku. Za nejzásadnější považuje spolupráci v LA s Ivanou Belákovou, kde hostuje v jejím studiu v Long Beach.